Květen 2011

Dnešek ..a víkend??..

26. května 2011 v 19:49 | andrej-sa |  Deníček ♥
Hoj lidi.. tak byla tak super náladička.. Obarvená palice, no chtěla jsem to mít čokoládový a mám to spíš do fialova no:D, ale neni to až zase tak hrozný.), až na to, že to mám omatlaný po celym ksichtu:D..Koupila jsem si už KONENEČNĚ ty boty..♥gladiatorky♥.. sou super, teda aspoň mně se líběj!:))..
Víkend jsem si domlouvala jak jinak než s ní že:D.. Všetko tak super naplánovaný, a teď?-> v pátek má bejt ošklivo, takže spaní u ní se ruší.. No aspoň že ta sobota!:D..DiskoTrisko!:D:D♥, jako .. snad vyjde ten náhradní plán.. prtže jestli ne:/.. achjo, všechno tak super naplánovaný, a takhle se to vyvrbilo.. Musí to nějak vyjít no.:/..
Tak se modlete :D..Teď sse jdu učit..Bojim se, že zase budeme psát písemku z matiky jako dneska:/, boožee!!:(..
No tak se majte pekně, jdu na to skočit:D:)).
Ahooj!!:)

Storm!♥

22. května 2011 v 22:55 | andrej-sa
Achjo!Už chci pořádnou bouřku!!Aspoň na 2 na 3 hodiny!! Aby vypli proud..aby lilo!!
No tak prosíím!!..Nádherně se při bouřce spí a kouká na horory! A eště když prší!!♥
Achjo!Jak o tom přemejšlim, chci jí pořád víc a víc:D
Tak prosííím..Bože!-> sesšli bouřku!:D, aspoň kvůli mně!!:D.
Děkuji!:).. AMEN !
DOLE MALÁ ANKETKA!!:D↓↓

Tumblr_ll67rpjeag1qfbmwho1_500_large

Tumblr_lkdmf05oqo1qbpypmo1_500_large

Sad...

22. května 2011 v 22:42 | andrej-sa |  Avatars
Tumblr_lllsersqpe1qgnzdpo1_500_large

Ta nezpravedlivost!!!!!!!!

20. května 2011 v 11:31 | andrej-sa |  Deníček ♥
Nazdar lidi..dneska sem se konečně domluvila s mojí kámojdou ven, teď tu sedim za 20 minut mi jede bus, a já nemám vůbec nic! zkoušim si všechny kratasy co mám a nic!://(( do ničeho se nenarvu!:((.. teď jsem si vzala nějaký hnusný tříčtvrťýky, u kterejch nedopnu ani knoflík://:(.. Boty, boty si půjči moje drahá sestřička a já nemám v čem jít!://.. a jiný boty letní nemám žádný!:/, když řeknu mámě, tak mi řekne, ježišiii nemám teď peníízee, tak si nějakýý veeem.. tvl všechno co mi je malý nebo ty boty!!!, bych jí vomlátila vo palici!!! teďka můžu s jistotou říct!, že na léto mám snad jedny kraťasy, ostatních asi 10 tříčtvrťáků a kraťas mii sou malý!!://.. boty??-> na léto mám jedny a eště k tomu mě dřou!! a eště k tomu už ani na dnešek nemám protože si je pučila moje milá sestra!!! Máťi si nehne ani prstem!! aby mi dala aspon 200 abych si koupila skurvený boty aspoň v Leči!! Radši mně nechá pařit se v botaskách!:/, jak jinak!! Nesnášim jí tvl!! Nemá peníze, hlavně že Terezce kupuje!!Svině jedna!!! Už si naserte tvl!! já budu chodit třeba nahá!!!!

Chtěla sem taky něco napsat anglicky, ale.... ♥

17. května 2011 v 20:23 | andrej-sa
Google zklamal..ani z poloviny mi to co jsi psala na blog nepřeložilo
A mrzí mě, že se to muselo stát..
To,co si napsala včera mně dojalo! A nikdy nechci aby jsme se spolu přestali bavit..
Tolik pro mně děláš,a to všechno.. a já ti to oplácím!)
strašně mně to rozčiluje, a vadí mi to i na druhý straně! , že..vám "seru na hlavu", .. Omlouváme se! Omlouváme se! Omlouváme se!
Pamatuj si, prosím, nezapomeň, že!.. Někdy to tak nevypadá!, ale to, co jsi pro mně všechno udělala, a co pro mně všechno děláš, to..co jsme spolu zažili, prostě smazat nejde!, a nejde to ani změnit!Když sem s tebou,tak prostě..je to uplně jiný, a jak se známe dlouho,tak už tě jen tak změnit z nej kámo nejde!kámo.. ♥ 7 let je fakticky moc! I když to někdy nevypadá, hlavně v poslední době,strašně na tebe trpim!Mám tě hrozně moc ráda!!A vždycky budeš v mim srdci!už se vopakuju,ale nejde,nejde,nejde těch zážitků toho všeho!!A prosimtě NIC neřikej!!:(Jo, na první pohled vypadáš jako drsňačka, ale! Uvnitř Jsi úplně jinak! A tim sem si jistá!kolikrát si mi to ukázala, nikdo by neřek, kdo tě moc nezná, že by ses někdy u mně nedokázala rozbrečet, nebo mi říct, že z něčeho brečíš,nebo tě něco trápí!NIKDO by to neřek!Promiň že to sem píšu!Ale musí to ven..s timdle se nemůžu spovídat NIKOMU.. ! ♥ To, co jsem napsala včera je pravda , ale mrzí mně to!To co jsi napsala včera ty mně, je taky pravda Nikdo by do tebe todle neřekl, ale to co si mi napsala!! hrozně si toho vážim!Jenom kdybys viděla jak sem se klepala.. Prostě!!Nejte to!!! Ty pořád říkáš protii sobě!Ale neni to pravda, ať už mi chceš věřit nebo ne!! Mám tě hrozně moc ráda!!!A mojí kámou jen tak bejt nepřestaneš!to by prostě nešlo..jenom my 2 víme, co sme všechno zažili!! Nejradši bych něco rozmačkala!!Hrozně mně sere, že se todle děje!!Nikdy bych todle u nás dvou nečekala!!My byli a snad i jsme hrozná 2-ka celý až do pátý a teď až do osmí spolu sme, hrozně dobře!to jak si mně před všema chránila!!Nezapomenu nikdy..
Ale já věřím! že to zase bude OK!
Hrozně si mi přirostla k srdci, a nikdy tě nepřestanu mít ráda!!! Těch let co jsme spolu prožili! prosíím!!PAMATUJ SI TO!!!!!!♥, prosím!
Klobáso moje !!!!!!!!! ♥
(Promin že píšu, jenom mám tě hrozně moc ráda, a že těch let co sme prožili..co si budem povídat!!♥ když se zamyslíš, už jenom to..nás hrozně dává do-hromady!!)

Tumblr_ll5nex9mqt1qi9v91o1_500_large

...Nuda:D

15. května 2011 v 9:52 | andrej-sa |  Co se jinam nevešlo
Uplně jsem zapoměla,jaký to je,aspoň psát si s tebou,
co tě to popadlo,z ničeho nic,tak najednou.

Sem ráda,že povídat si o věcech můžem,
možná že pro mně je to odměna, ale i trest zároveň.

Posíláš mi písničku,kterou jsem si přidala na zeď
a vybíráš přezdívku,která definuje můj vzhled.

Je těžký,udržet se v normálu,
když eště minule, měla jsem tě v srdci mém:D.
To však už je minulost, a ty prolínáš se jen mím snem.

Vždycky máš něco, co rozesmát mně umí,
co žal, ve mně tlumí.

Na jednu stranu velký kamarád bys byl,
a na druhou sobec a lhář co zradil.

Když ty,sbohem si mi dával,
byl si smutný,
snad to jenom přetvářka byla?,
ale.. o to, já tě neprosila.

Psal si, jak dlouhou dobu,odhodláváš se napsat mi,
já jenom kroutila hlavou, ale psala to samé co ty.

Snad tudle báseň píšu z nudné chvíle,
nebo stesky..
ale čas, je čas,
čas plyne hrozně rychle,počítat snad dal by se na míle.

Proto báseň uzavírám,ať už končí jakkoliv,
ale nikdy nezapomenu na to,cos napsal,
,,Pořád si to pamatuju!"

Je super, takhle po večerech když se nudíte, vymýšlet básničky:D.. Chytlo mně to, a začalo mně to i bavit:D..Básnička má pravdivý události, ale city nulový:)! ..Není v tom žádný cit , a jsem za to ráda!:D.. Ale napadlo mně, že ta spojitost by s tím mohla být..Tak jsem to napsala :)!Teď je právě jedna hodina a 25 minut v noci, teda rána:D.. -> a už jsem se docela hodně vysílila tím přemýšlením nad tím co se k čemu rýmuje:D..Tak se mějte, dobrou!:)
Jo:D, a promiňte za spisovnost v tomto odstavci:D, ale píšu ve wordu, tak teda dobrou!:)

Včera jsem byla opravdu švihlá:D(so happy):D

14. května 2011 v 10:39 | andrej-sa |  Deníček ♥
Dneska bude opravdu krásný den:D.. To co jsem psala včera je pravda, ale zapomenout se na to dá:D(i když asi ne):D..
Píšou mi super lidi:D, super kluci:D.. řikám že dneska bude super den!:D.. Dobrá debata o odhodlání někdo někomu napsat:D:D.. ,,už dlouho se ti odhodlávám něco napsat:D"
Wohooo:D, teď převlíknout uklidit všechno:D, a ven ..jezdit♥..
Někdy ten život opravdu miluju!!:D
Mějte se!!:))

trochu nuda..

13. května 2011 v 15:08 | andrej-sa |  Deníček ♥
Hojte lidi, tak jak se máte?. co ste dneska dělali?, nebo co budete eště dělat :).. já jela ze školy podívat se za taťkou do práce, a on na mně normálně zapoměl, a jel někam pryč.Takže já sem u něj v kanceláři a docela solidně se nudim.. On eště k tomu mi volal, že skejsnul na dálnici a to jede teprva TAM .. takže půjdu asi za Verčo a Zuzou♥ .. Teď tu prolejzám fotky na Fb jedný mí spolužačce, docela sem se jí kvůli těm fotkám smála, dřív, a jenom jako předemnou né před ní, a teď musím usoudit, že to neni až zase tak hrozný aže ve skutečnosti vypadá hůř :D, promiň.. taky nejsem žádná krasavica :D a našla sem u ní taky jednu dcl hezkou písničku, už je stará:), ale hezká, a v tom videoklipu se mi líbí hrozně jeden kluk, nwm jestli to je číňan nebo kdo:D, ale čech to neni, ale já se zamilovala :D, hrozně mi někoho připomíná:D, a asi vím koho:D, i když nevím no.:D.( dám jí pod článek :) )
Jinak dneska byl opravdu záživně erotic day :D..
Na děják sem seděla s Bětuš, takže sem se tak nenudila:D, a konec TV ?:D.. Už se dosávám k tomu erotic.. už byl konec a my seděli v šatně, nudili sme se, tak sme začali ťukat klukům na šatnu:D, kolikrát nám otevřeli a my tam jenom tak stáli a smáli se:D, někdy sme utekli:D..ale to hlavní.:D. jednou nám otevřel kolika tzv.: Mojmír :D, a řekl ať se jdem podívat do sprch :D, jen tak se tam načouhnem a tam nahej kluk:D, nebudu řikat méno, ale nebyl to žádnej propadák! Je to vlastně krásnej kluk:D.. No měli ste vidět, my od tam taď letěli jak střely :D.. A řikám-byl to kus!!:D:D..To se nezapře :D..

Tak tady je ta písnička jak v ní je ten kluk jak se mi líbí a jak je někomu příšerně podobnej:D. A celá ta písnička se mi líbí :), ale jak sem řikala, neni nejnovější :)

je to 1:53 ♥ -> tam je on :D

Envy ??:/♥

12. května 2011 v 21:09 | Andrej-sa |  Deníček ♥
Nechci závidět,
nechci tě nikomu brát.
Radši nedělám nic,
začínám na tebe srát.

Je mi to líto,
ale nevím co mám dělat,
nejlepších kamarádů máš,
a mně si taky mněla.

Bohužel už jenom měla,
když jsem se to dozvěděla,
celá jsem zběla,
nic jinýho sem neuměla.

Teď tu sedím jako pecka.
a už nevím co napsat.
připadám si jak husa pokritecká,
a nejradši bych se objesila sopoustou kravat.

Tak mi promiň na stokrát.
Vážím si tě mnohokrát.
Andrea!

Week_three__by_ennabird-d37qn58_large

Bad mood!

12. května 2011 v 16:24 | Andrej-sa |  Deníček ♥
Nějak mně to všechno sere. Rodiče,kámoši,škola ..-> prostě všechno!
Rodiče, přijdu domu táta nasranej u mně v pokoji se kouká na ten debilní hokej, jako kdybych měla televizi jenom já!On nemůže jít k sestře nebo k sobě!Oni musej lízt sem ke mně! Samozdřejmně na mim stole talíř od jídla,pivoo.. bordel!! Na zhroucení z toho!!Přijde máma, otrvře mi skříně a všechny věci mi vyhází ven, abych si to pořádně srovnala.. Já pukla!!
Jdu se mejt, a nějak neteče teplá voda, samozdřejmně po mně jde moje drahá sestřička a řekne že sem jí vyplácala, no a máti hned že se budu chodit mejt jako poslední.. Hlavně že když sestra vyplácá vodu, tak se nic neděje.. Tak mně to sere!!
Škola je teď v pohodě.. ale je tam nuda.. příšerná.. dneska sme měli představení: muzikál, a byl super užasnej!!.))
No a kámoši, to sem eště namíchlá od včerejška.. ale on tu taky jeee :))).. já vim že se ti líbí.. já nemůžu pochopit co s nim máte!!.. Nechte mně napokoji s nim, je mi už free!! Nechápu todle!! Už je to 2 měsíce a víc fuč a pořád..
Taky myslim, že dneska asi porodim!Ta neskutečná bolest přicha!!:/.. Fkt jak kdybych měla rodit!!:D:/
Příšerná bolest!:/
Tak se mějte .. čus
Dakota-fanning-x0sfawtae-89163-320-402_large
Tak mi řekněte, jakej je mezi nima rozdíl ??

Balim se ! :)

11. května 2011 v 13:07 | andrej-sa |  Deníček ♥
Tak už druhá hodina, těšim se domu.. Ale taky na tu cigaretu za koblihy:D, to je náhodou seper mněna :D!!
Už bude zvonit, tak se balim. nakonec sem usoudila, že tu to neni tak příšerný :)), Ty dva dementi vedle mně to všechno zachránili :D
No samozdřejmně blog i facebook :))..
Teď jdu:), za tudle hodinu už nic přidávat nebudu:), tak se mějte..
Jo a doufám, že se mi nikdo nebude koukat na ty kraťasy!:D, jinak se hambou propadnuu!!!! :D..
Ahoj :)

IVT-škola

11. května 2011 v 12:13 | andrej-sa |  Deníček ♥
Hoj blogerky a blogeři :D, tak jsem tu, se špatnou náladou..
Hrůza, škola mně dneska nebaví, eště k tomu mě bolí břicho ale příšerně, už chci domů!
Teď tu sedim, nudim se, vedle mně na jedný straně pařej nějakou hru ..WOW a na druhý straně koketujou:D..
Domu!Domu!Domu! Dneska sem toho zažila až dost..
A co vy?, taky máte tak špatnou náladu .. Ani počasí neni moc pěkný, skoro žádný sluníčko, já v kratasech,a je mi zima!:/
Tak já jdu obíhat, a napsat článek mému nejkrásnějšímu Sb :):* Ándulce♥..
Ahooj :)

áňa

10. května 2011 v 19:47

Nejkrásnější sen ♥

9. května 2011 v 17:55 | Andrej-sa |  Deníček ♥
Dobrý.. Tak jak jsem včera říkala, že chci psát o něčem jako je copiright-> nebudu!:D. Budu psát o něčeem jiným, mnohem lepším, krásnějšíím :D-> O mim snu!♥ Byl to snad ten nejdokonalejší sen co jsem snad kdy zažila !!
Odehrál se v něm snad celej můj život s mím po boku milujícím, kamarádem->přítelem->snoubencem-> nakonec pak i manželem♥
Bylo to tak příšerně skutečný!!Nejdřív jak sme se tak hezky seznámili a pak ?-> pak spolu umřeli!:D Já se divim, že sem se v tom dění snu nerozbrečela, ten konec-> to jak sme ulehli do jedný lože.D, chytli se za ruce .. a usnuli na věky..
Jak kdybych se koukala na film!Akorát v kapku sestříhanym podání.. Ale i tak-> chci aby to takhle bylo, chci aby to takhle probíhalo! a chci aby to bylo s nim... ♥ :D..
-> zajímalo by mně, jestli se mu o mně taky někdy zdál nějakej sen.. snad né ošklivej :D..
Tydle ty sny, to bych se snad nikdy nechtěla probudit, a pořád ho snít a snít dál..
-> a co Vám?:D, taky se vám zdaji takovýdle sny??:D..
-> asi si půjdu na chvilku lehnou..dlouhou chvilku..třeba se mi to zase zjeví a budu pokračovat!! -> tak bych si to přála!!:D-> já věřim že se to fakt stane!!.. -> to neni náhoda todle!!:D
-> a asi proto, jsem taky měla ve škole tak dobrou náladu ♥:D
-> tak mi držte palce, ahooj:).. TEDA!.. Dobrou :))D
Tumblr_lk6lej5rnv1qz4d4bo1_500_large

Vyčůrat,pomodlit a spát :D

8. května 2011 v 20:19 | Andrej-sa |  Deníček ♥
Hojda:), promiňte že jsem dneska nic nepřidávala, ale tak nějak sem se lajdala a nechtělo se mi nic dělat, pak sem si psala s kámoškou a ta mi řekla, eště 3 pr**le učeního co máme mít :D, takže sem se to eště musela všechno šprechtit :/:D, ale tak, mám zase dobrej pocit že to všechno umim .. pak zase na zahradu, tentokrát tam ale nebylo vůbec nic co dělat :/:D, hrůza, aspoň jsem si pověsila síť a přemejšlim, že by mi jí mohl dát taťulda na balkoon to by bylo super :D..
Jinak zejtra asi napíšu článek o kopírovaní-> opičení .. nebudou to věci třeba jako: nějaká stránka po stránce nebo blog po blogu ale člověk po člověku .. :).. už se na to docela těšim.. ale bohužel nic neslinuju že to stihnu, toho učení je fakticky moc.. s kámoškou sme říkali, že ty učitelé se museli uplně zbláznit, nedá se to stihnout naučit :/..
No nic, jak mám v nadpise ,,Vyčůrat,pomodlit a spát" :D..
Dobrou :)

Tumblr_ljms9vynxf1qg61cgo1_500_large

Opoledně odpolednové odpoledne..Večerově,večerový večer..

7. května 2011 v 21:45 | Andrej-sa
Dnešní den mohu říct narovinu byl velmi náročný :D..
Krásně jsem se vyspala a hnedka jsem hupsla na učando :D, pak mímu křečourovi přidělat jednu super hračku:D, asi kvuli tý hračce bych jednou chtěla bejt křeček:D Ááá pak to nejdůležitějšíí :D-> pracuju na naší "mini" zahrádce :D, a to musím říct, odvedla jsem kus práce.. Postříkat tu celou naší..dalo by se v tomto říct MEGA zahradu aby tráva byla hezky zelená je docela záhul, to mi věřte.. pak pokropit všechny kytky, ty hnojiva na ně dávat a pak vyplejt u baráku nějaký kytí, a to eště neni z daleko všechno!:D..nastrkat lampy po vjezdu aby to hezky ve tmě svítilo:Dvšechno vodměřovat:D, zamíst ten dlouhatánckej vjezd:D, pak mamce pomoct s nějakym hajzlíkem na kytky .. dalo by se říct s květináčem ve tvaru koryta, ale je to moc pěkný:D, noo.. bylo toho příšerně moc, taky se nemůžu ani hnout.. ale pak přišlo i to dobrý z tohoto dne:D, přišli pro mně kámoši :D:)).. a to bylo zase něco.. bavení se o všeho druhu :D.. hele víš co, nech si narůst květák :D-> jejich slova když mně viděla s nevyžehlenejma vlasama :D. dneska sem to měla extrémně kudrnatý, já to třeba ešště vyfotim a dám to sem:D,takový lokny nemá nikdo:D, a pak to na tý motorce.. Tvl, učit, učit, učit :D-> hrozně se klepeš.. uvolni se:D, dyť tim klepánim strhneš celou motorku:D. Budem jezdit častějc..Už se těšim na pitbiku mojí♥!!:D..
No teď sem tu:D, nadláábláá :D pudu se umejt a hezky do hajan, protože už toho mám fkt dost za tendle den!:)..
Tak se mějte pěkně, promiňte, oběhnu zejtra, dneska už na to nemám náladu ..Ahoj :)

new me :(..

7. května 2011 v 15:01 | Andrej-sa |  Deníček ♥
I když nerada, tak musim.. Musim se změnit.. Došlo mi, že už mi taky neni 5 :/, a že už se tak taky nesmim chovat:/..
Teď asi víte, že už tu mám asi 100 článků o škole o učení, jak mi to nejde, a teď tu najdete asi můj 101. článek..
Strašně mně to sere.. Ale příšerně..nezvládám to, a naši mně nechtěji nechat přeložit na jinou školu.. Což mně hrozně štve, protože tam bych se mohla chovat stejně a bylo by mi fajn ..
Bohužel to nejde, takže musim zabrat.. Už sem tu psala jak si budu odsedávat atd..atd.. neodsedávám si dodnes:D:/..
Takže, teď přísahám na svojí smrt..že, si budu odsedávat, a že se budu učit :/. Je to hrozná předstaava, ale musim..
Taky to neni jenom školou.. pořád mně to rejpe ve svědomí, ale hrozně.. 'už nejseš malý dítě,tak ze sebou něco udělej' řikám si, proč bych ze sebou měla něco dělat, když ostatní semnou staří nic nedělaj.. Jenže pravda je, že oni sou na tom poměrně lííp a to ne jenom se školou.. ale i s kámošema, domaa .. museli by jste bejt v mojí situaci, a řeknu vám, že by jste taky nevěděli co dělat.. já sem se rozhodla, a někomu sem to musela napsat :/.. Tak to píšu sem..
No nic, jdu se učit.. (Stejně to určitě k ničemu nevede:/:D) Už chci brát uplně jiný věci, uplně něco jinýho, abych se mohla odpíchnout :(.. tady se v tom brodit pořád a pořád už mně nebaví.. nemá to smysl :(..
72735-lets-try_large
↓↓↓
'Pojďme zkusit něco nového'.. ->Třeba to bude i lepší :)

'Krásně' strávený páteční večer ://

6. května 2011 v 20:39 | Andrej-sa |  Deníček ♥
Opravdu krásně strávený sobotní večer ://.. Je fakt, že taky co bych chtěla když sem chorá:D, ale tak.. přece jenom to mohlo dopadnout líp .. Teď se tu nudim, na PC, místo toho abych se koukala na deník princezny aspoň , protože taťka je u mně nasranej na hokeji, nevim proč si nejde k sobě dolu.. prostě chce bejt tady, tak prostě bude tady..
Asi budu přidávat nějaký kusovky, nebo se půjdu koukat dolu k mojim na Telku protože todle je fkt nuda 1. stupně..
Stejně, sem chtěla jít ven s kámošema.. oni se pro mně stavěj a já je pošlu pryč.. to je tak divný:D, to je asi po 1. co sem todle udělala :D..
A co děláte vy??.. Taky tvrdnete doma u hokeje?, nebo snad u compu jako ja??:/..
No nic, chvíli budu obíhat, pak asi něco přidám, a pak na deník :)
Ahoj .

Já 2..

6. května 2011 v 19:10 | Andrej-sa |  Deníček ♥

Ve většim vypadaji líp, ale tak .. to je jedno :)..ty koláže dělám hlavně z nudy .. tak pak když to udělám, aby se na to mohl taky někdo kouknout :))..
Tak todle je ta 2. várka :)).. Tak se mějte.. Ahoojky :D:*

I.. :)

6. května 2011 v 19:07 | Andrej-sa |  Deníček ♥

Tak mně tak napadlo, když jsem byla nemocná, tak že bych se mohla vyfotit..protože nuda u mně v pokoji řádila nějak obzvlášť hodně .. Jinak, jsem se musela dát i ty nejhroznější fotky, protože ta koláž by byla jinak uplně prázdná :/D..
Na Fb, mám jenom ty 3 nahoře, a ty ostatní za ty sory:D, ale bylo by to tam fkt prázdný .. :))
Eště přijde 2. várka :).. tak se zatim mějte pěkně.. ahoj :)