A dost!!

28. dubna 2011 v 19:49 | Ája |  Deníček ♥
Už toho mám vážně akorát tak dost!
Brala sem to na pohodu..prostě sem se s tim nezabejvala..ale teď.. už mně to fkt sere!
Místo toho, abych chodila ven s kámošema, sedim doma a učim se jak ta největší píča..O hodinách nedávám pozor, takže si ani z tý hodiny nic neodnesu, doma sem se neučila, takže špatný známky se nazbíraly poměrně rychle .. Teď mi hrozí že propadnu, tak se učim..
A štve mně to! Stejně mi to nepomáhá:D.. Ty hodiny mi prostě chyběj.. Sestra na mně nemá čas, protože maturuje a já co sama :D, teďka už přes hodinu sedim u matiky, ale tak... nemůžu říct že bych se něco nenaučila.. ale kdybych dávala pozor a všdchno tady bych se to vůbec nemusela učit.. čeština..zejtra píšem.. a sama se to prostě nenaučim, musim se smířit že mi ve studiáku přibude další kulina:D://.. Pak musim prostě zabrat..
Takže!!! OD TEĎ! PROMIŇ ÁŇO..OD ZEJTŘKA SEDIM POKAŽNÝ V LAVICI SAMA.. ČEŠTINA,RUŠTINA,FYZIKA,HUDEBKA,LITERKA,BIOLOGIE,OBČANKA,DĚJÁK,ZEMÁK ... A TO MYSLIM SMRTELNĚ VÁŽNĚ..
Dneska jsem byla u taťky v práci a koukali sme se u něj na nějaký školy kam bych mohla jít, a ty známky.. ty mně nehorázně serou, a já si je prostě opravim.. teďka už fkt chci!!a sama.. a vydržim to.. je mi jasný že teď už si to nevopravim, ale devítka.. to se prostě budu učit..!! už mám vyhlídnutou i školu kam bych mohla jít :), tak se podle toho budu učit.. a musim to dokázat!! :D, prostě musim!!Chci tam jít, tak to prostě dám!!
Teď zaberu, sice nebudu chodit tak často ven, ale budu mít splněný to , co chci dokázat.. a pak se budu mít fajn :)..
A zjistila jsem, že mně to učení dcl baví :D.. ty příklady :D.. takovou radost sem z toho měla když mi to všdchno vycházelo:D, a to mně na tom baví :D..
Tákže! Končný slovo.. Já zaberu!:D.. teď to asi nebude znát ale v 9. ?.. muuuaa :*:D
A co vy??.. jak to vypadá na výzo??:D, dobrý,špatný ?? :D..
Tak se mějtee.. ahoj :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 slecna-dee slecna-dee | Web | 28. dubna 2011 v 20:02 | Reagovat

ty propadáš? chudáku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama